• دسته بندی نشده
  • نویسنده:
  • زمان مطالعه:
  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۱/۱۶

شیر سردکن بدنه خالی استوانه

شیر سردکن بدنه خالی استوانه

شیر سردکن‌ها از مهم‌ترین دستگاه‌های لبنیات هستنند که با خنک کردن و سرد نگه داشتن شیر کار خود را انجام می‌دهند. این ابزار خنک کننده قبل از انتقال شیر به واحدهای فراوری و فروش لبنیات استفاده می‌شود و استفاده از آن برای جلوگیری از فاسد شدن شیر یا دیگر محصولات لبنی مانند دوغ ضرورت دارد. در این مطلب در ارتباط با چیستی و قیمت شیر سردکن بدنه خالی استوانه و نحوه خرید آن توضیح خواهیم داد.

شیر سردکن بدنه خالی استوانه چیست؟

شیری که در دامداری‌ها دوشیده می‌شود، بعد از عمل دوشیدن حدودا به دمایی بالای ۳۰ درجه خواهد رسید. در دامداری‌ها برای خنک نگه داشتن شیر و فاسد نشدن آن تا انتقال به واحدهای دیگر، از شیر سردکن بدنه خالی استوانه‌ای استفاده می‌کنند. شیر باید در دمای حدودا ۴ درجه سانتی‌گراد محفوظ بماند که اینکار علاوه بر هم زدن مداوم شیر در مخازن شیر سردکن انجام می‌شود.

شیر سردکن‌ها بر اساس شکل ظاهری به انواع استوانه‌ای، چهارگوش و… تقسیم می‌شوند. همچنین این شیر سردکن‌ها با پایه‌هایی با جنس‌های متفاوت مثل استیل یا آهن متمایز شده و در مراکز خرید مربوطه به فروش می‌رسند.

خرید شیر سردکن بدنه خالی استوانه

خرید شیر سردکن بدنه خالی استوانه معمولا توسط دامداری‌ها، مراکز جمع‌آوری و مراکز عرضه شیر، کارگاه‌های بستنی و لبنیات فروشی‌ها انجام می‌شود. نحوه خرید شیر سردکن بدنه خالی استوانه می‌تواند به صورت حضوری و در فروشگاه‌های معتبری که در استان شما وجود دارند باشد. قبل از مراجعه برای خرید، بهتر است در رابطه با شیر سردکنی که به آن نیاز دارید، تحقیق کافی به عمل آورید.

راه دیگر خرید شیر سردکن بدنه خالی استوانه، خرید اینترنتی این محصول از سایت‌هایی است که از نظر قانونی معتبر هستند. در اکثر سایت‌ها امکان مشاوره و پشتیبانی خرید با تماس با مشاورین سایت امکان‌پذیر است که خیال شما را از نوع شیر سردکنی که لازم است تهیه کنید، بیش از پیش راحت می‌کند. در نتیجه این امکان در سایت فراسرکاران هم برای شما فراهم بوده و می‌توانید از این مورد بهترین استفاده را بکنید.

قیمت شیر سردکن بدنه خالی استوانه

شیر سردکن‌ها لیتراژهای متفاوتی دارند و در لیتراژهای ۵۰، ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۵۰۰، ۷۰۰ و ۱۰۰۰ لیتری تولید می‌شوند. قیمت شیر سردکن بدنه خالی استوانه نیز به همین موضوع ارتباط دارد؛ برای نمونه قیمت یک شیر سردکن ۵۰ لیتری هیچوقت با قیمت یک شیر سردکن ۱۰۰۰ لیتری قابل مقایسه نیست. مورد دیگری که بر قیمت شیر سردکن‌ها تاثیر می‌گذارد، زمانی است که شیر سردکن می تواند دمای حجم معینی شیر را به ۴ درجه سانتیگراد برساند. هرچه این زمان کمتر باشد، نشانگر توان بیشتر دستگاه است و در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. در صورتی که دستگاه با قطعات ارزان تولید شده باشد، کیفیت کمی خواهد داشت و در نتیجه طول عمر دستگاه کوتاه‌تر خواهد بود.

همان‌طور که در متن به آن اشاره کردیم، شیر سردکن‌ها انواع مختلفی را شامل می‌شوند و هر کدام نیز بسته به زمان سرمایش شیر و توان دستگاه، از دیگری متمایز می‌شود. قیمت شیر سردکن بدنه خالی استوانه نیز به همین عوامل بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر و خرید شیر سردکن بدنه خالی استوانه‌ای می‌توانید با مشاورین پشتیبانی تماس مربوطه حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایشگاه

مشاوره آنلاین