دستگاه مایه بستنی

فرا سردکاران
18 آبان 1401
0 نظر

دستگاه مایه بستنی

تمامی افراد در فصول گرم سال مانند فصل‌های بهار و تابستان، علاقه بیشتری برای خوردن بستنی، همان دسر خوشمزه مورد علاقه کودکان از خود نشان می‌دهند. کارخانجات بستنی‌سازی و مراکز آن‌ها نیز به همین ترتیب در فصول گرم تلاش خود را برای تولید بستنی با کیفیت بهتر، بیشتر می‌کنند. دستگاه مایه بستنی انواع مختلفی دارد که هر کدام ممکن است در موقعیت خاصی مورد استفاده قرار بگیرد. ما در ادامه این مطلب سعی داریم تا به توضیح مختصری در ارتباط با دستگاه مایه بستنی و نحوه عملکرد، قیمت و نحوه خرید آن بپردازیم.

 

دستگاه مایه بستنی ۲۸۰ دور کندانسور هوایی

دستگاه مایه بستنی ۲۸۰ دور کندانسور هوایی محصولی است که در این مقاله به توضیح در ارتباط با آن خواهیم پرداخت. کندانسور، ابزاری است که در تمامی تجهیزات سرمایشی استفاده می‌شود. این ابزار گرمای مایه بستنی را به صورت بخار آب داغ دریافت کرده و به محیط اطراف کندانسور انتقال می‌دهد. در این کندانسورها برخلاف کندانسورهای آبی از آب و مایعات برای سرمایش استفاده نمی‌شود. کندانسورهای هوایی سرمایش مایه بستنی را انجام می‌دهند و آن را از انواع دیگر دستگاه مایه بستنی برتری می‌دهند.

 

خرید دستگاه مایه بستنی ۲۸۰ دور کندانسور هوایی

قبل از خرید دستگاه مایه بستنی ۲۸۰ دور کندانسور هوایی بهتر است در ارتباط با دور موتور و سرعت آن و نوع کندانسور آن با یک فرد با تجربه مشورت کنید. برای مثال ممکن است خرید کندانسور هوایی یا آبی برای پروسه مورد نظر شما از نظر عملکردی بهتر باشد. به همین علت ما به شما تماس و مشورت با فردی آگاه که به فروش و خرید دستگاه مایه بستنی ۲۸۰ دور کندانسور آبی می‌پردازند، را پیشنهاد می‌دهیم. شما همچنین می‌توانید با پشتیبانی این سایت برای مشاوره در رابطه با  نوع و خرید دستگاه مایه بستنی ۲۸۰ دور کندانسور هوایی یا آبی تماس بگیرید.

 

قیمت دستگاه مایه بستنی ۲۸۰ دور کندانسور هوایی

چیزی که احتمالا برای هر کسی در خرید دستگاه‌های لبنی کارخانجات اهمیت دارد، قیمت دستگاه‌ها است. قیمت دستگاه مایه بستنی ۲۸۰ دور کندانسور هوایی به عوامل متعددی وابسته خواهد بود. به عنوان مثال قدرت موتور، یکی از این عوامل است. موتور این دستگاه‌ها اگر قوی نباشد و گیربکس قوی نداشته باشد، میزان صدا و لرزش در کندانسور بیشتر خواهد بود. تعداد دور دستگاه مایه بستنی قدرت موتور را نشان می‌دهد و می‌تواند این لرزش و صدا را کنترل کند.

قیمت این دستگاه بر اساس گنجایش آن و موادی که در آن به کار رفته نیز تعیین می‌شود. هرچه نوع موتور و سایز اجزا بهتر تهیه شده باشد، طول عمر دستگاه نیز بیشتر خواهد بود و عملکرد آن بهتر و اتلاف انرژی آن کمتر خواهد بود که کاهش هزینه‌ها در کارخانجات را به دنبال دارد.

سالانه دستگاه‌های مایه بستنی مختلفی به بازار عرضه می‌شوند  که هر کدام در یک مصرف صنعتی کاربرد دارند یا ممکن است نوع پیشرفته دستگاه دیگری باشند. دور موتور، نوع کندانسور، جنس بدنه و مخزن مایه بستنی و داشتن تاییدیه بهداشت همگی از عواملی تاثیرگذار بر قیمت و میزان فروش آن بین کارخانجات بستنی‌سازی است. برای مشاوره در ارتباط با خرید دستگاه مایه بستنی ۲۸۰ دور کندانسور هوایی می‌توانید با پشتیبانان سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

 

پست های مرتبط

نظرات (0)

نظر خود را وارد کنید

درخواست مشاوره

آخرین نظرات