دستگاه پخت شیر برای مایه بستنی 1400 دور بدون پمپ تهیه و نازل

فرا سردکاران
18 آبان 1401
0 نظر

دستگاه پخت شیر برای مایه بستنی 1400 دور بدون پمپ تهیه و نازل

 

 از مواد خوراکی که با گذر زمان هنوز نیز طرفداران زیادی بین مردم، علی‌الخصوص کودکان دارد، بستنی است. برای تولید مایه بستنی در صنعت از دستگاه‌های پخت شیر برای مایه بستنی که انواع مختلفی دارد و ممکن است آن را با نام پروسس تانک شنیده باشید، استفاده می‌شود. در این مقاله به توضیح در ارتباط با دستگاه‌های پخت شیر برای مایه بستنی ۱۴۰۰ دور و قیمت و خرید آن‌ها می‌پردازیم.

 

دستگاه پخت شیر برای مایه بستنی

دستگاه‌های پخت شیر برای مایه بستنی در تولید انواع بستنی قیفی، جلاتو و سنتی و همچنین تولید کشک، سرشیر و دیگر فراورده‌های لبنی استفاده می‌شود. این دستگاه می‌تواند شیر را به مقدار فراوان حرارت دهد و آن را نگهداری کند.

این دستگاه قادر است فرایند برودتی و حرارتی را توسط سطح داخلی انجام دهد. پروسس تانک‌ها یا دستگاه‌های پخت شیر برای مایه بستنی می‌تواند انواع همزن‌دار و بدون همزن، دارای پمپ تخلیه و نازل و فاقد پمپ تخلیه و نازل و البته تعداد دور موتور دستگاه پخت شیر مایه بستنی داشته باشد.

 

 

قیمت دستگاه پخت شیر برای مایه بستنی ۱۴۰۰ دور

قیمت دستگاه پخت شیر برای مایه بستنی ۱۴۰۰ دور به عواملی که پیش‌تر اشاره کردیم وابسته است. جنس بدنه دستگاه پخت مایه بستنی که مخزن شیر نامیده می‌شود و احتمال آسیب‌دیدگی و زنگ‌زدگی را کم می‌کند، بر قیمت این محصول تاثیرگذار است. همان‌طور که گفتیم، موتور این محصول، ۱۴۰۰ دور است که به صورت ۲ اسب بخار تعریف می‌شود.

قیمت دستگاه پخت شیر برای مایه بستنی ۱۴۰۰ دور همچنین به داشتن پمپ تخلیه و نازل نیز بستگی دارد. این محصول که در‌ این مقاله به آن پرداخته‌ایم، فاقد پمپ تخلیه و نازل است که البته امکان نصب پمپ تخلیه و نازل در آن معمولا وجود دارد.

 

خرید دستگاه پخت شیر برای مایه بستنی ۱۴۰۰ دور

امروزه دامداری‌ها، لبنیاتی‌ها، دامپروری‌ها و کارگاه‌های تولید بستنی و مراکز بستنی‌سازی خرید دستگاه پخت شیر برای مایه بستنی ۱۴۰۰ دور را به صورت عمده انجام می‌دهند. این محصول فاقد پمپ تخلیه و نازل نیز است. برای اطلاع از نحوه کار، قیمت و خرید دستگاه پخت شیر برای مایه بستنی ۱۴۰۰ دور بدون پمپ تخلیه و نازل باید به فروشگاه‌های معتبر که فروشنده دستگاه پخت شیر برای مایه بستنی‌اند، به صورت حضوری مراجعه کنید.

اما برای خرید این محصول راه آسان‌تری وجود دارد، شما بدون نیاز به خروج از منزل و نگرانی از خرید محصولی با کیفیت پایین، می‌توانید از مشورت کارشناسان ما استفاده کرده و محصولی با بهترین کیفیت و کاربردی برای خودتان تهیه کنید.

طبق آنچه قبل از این اشاره کردیم، دستگاه‌های پخت شیر برای مایه بستنی بسیار متنوع هستند و می‌توانند علاوه بر تنوع کیفی که دارند، تنوع زیادی در عملکرد نیز ارائه دهند. استفاده در تولید سرشیر، کشک و حتی پاستوریزاسیون از انواع این عملکردها است.

عملکرد چندمنظوره این محصول و البته داشتن پمپ تخلیه و نازل در آن باعث محبوبیت و پرفروش بودن این دستگاه شده است. خرید دستگاه پخت شیر برای ماسه بستنی ۱۴۰۰ دور می‌تواند در صنایع مختلف مرتبط با لبنیات به شما کمک بکند.

 

پست های مرتبط

نظرات (0)

نظر خود را وارد کنید

درخواست مشاوره

آخرین نظرات