[درباره ی ما]

به وب سایت شرکت فرا سرد کاران خوش آمدید

شرکت فراسردکاران (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۰ با هدف تولید تجهیزات سردکننده و نگهدارنده شیر خام و همچنین مینی چیلر های مورد استفاده در صنایع غذایی ، دارویی و… تأسیس و به شماره ۱۷۸۴۳۶ در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسید . و موفق گردید با پشتوانه سالها تجربه و تخصص موسسین و پرسنل خود در اندک زمان به یکی از برندهای معتبر در صنعت شیر تبدیل گردد.هم اکنون طیف وسیعی از دامداران، سوپرمارکت ها ، فروشندگان و تولید کنندگان بستنی و لبنیات سنتی در سرتا سر کشور مصرف کننده تولیدات این شرکت می باشند.
این شرکت در راستای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی و بهبود سیستم مدیریت کیفیت در سال ۱۳۸۹ موفق به اخذ گواهینامه بین المللی iso9001-2008 ازQ.A.L انگلستان گردید .
همچنین واحد تحقیق و توسعه (R&D) ما در سال ۱۳۹۰ با جذب نیروهای مهندسی کارآمد و مشاوران مجرب و به کارگیری امکانات پیشرفته و مدرن از قبیل نرم افزارهای مرتبط و اتاق تست با قابلیت ثبت نموداری پارامترهای برقی و برودتی شیر سردکن ، شروع به کار نموده است. حاصل فعالیت این واحد ، ابداع دستگاه پخت شیر جایگزین پاتیلهای سنتی ماست بندی ، دستگاه تهیه مایه بستنی برای اولین بار در ایران و همچنین طراحی و ساخت شیر سردکن های استوانه ای منطبق با استاندارد بین المللی (ISO5708) و اخذ گواهی استاندارد کارخانه ای از سازمان استاندارد ایران بوده است.
امروز فراسردکاران یک شرکت دانش محور در تولید شیر سردکن استاندارد ،در ایران است. به لحاظ استفاده از تکنولوژی جوش لیزر و صفحات پیلو پلیت ، در اواپراتور شیر سرد کن، به جای لوله مسی و لحیم ،و جایگزینی صفحات شانه تخم مرغی، در جداره میانی مخازن دستگاه پخت شیر، محصولات فراسردکاران از بالاترین کیفیت در تولید برخوردارند.
تمامی محصولات شرکت فراسردکاران دارای 1سال گارانتی و 10سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشند.

تجهیزات سردکننده و گرم کننده شیر خام